foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kwatery górskie „Bieszczadzki Brat” to miejsce wyjątkowe, zupełnie inne niż wszystkie. To tu nowoczesność zazębia się z bieszczadzką tradycją. Tutaj czas płynie niczym wolny strumień, którego szum koi nasze myśli i serca, a wypoczynek smakuje jak jego nieskazitelna woda. Właśnie z myślą o najbardziej wymagających, a zarazem szukających wytchnienia dla duszy turystów, Bieszczadzki Brat stworzył miejsce oddalone od codziennego zgiełku o wysokim standardzie przy zachowaniu atrakcyjnych cen.


KONTAKT Z NAMI:
tel.: 785 515 231
e-mail: bieszczadzkibrat@wp.pl

Bieszczadzki Brat Wita!

Bieszczadzki Brat

Kwatery w Bieszczadach - OBIEKT CAŁOROCZNY

Restauracja Bieszczadzkiego Brata

Restauracja u Bieszczadzkiego Brata to piękne, przytulne miejsce wykonane w stylu greckim. Wyróżnia ją doskonała tradycyjna kuchnia regionalna. Bieszczadzcy kucharze ugoszczą Państwa smacznymi, obfitymi posiłkami, przygotowane z własnej produkcji wędlinami, szynami i innymi specjałami. Restauracja Bieszczadzki Brat zaprasza na smaczne i niedrogie śniadania, obiady i kolacje.

Smażalnia Ryb Bieszczadkiego Brata - szczególnie poleca świeże pstrągi z bieszczadzkich stawów pieczone na ogniu lub pizza z pieca opalanym drzewem.

Zapraszamy Państwa również na wieczory przy kapeli, gdzie nie tylko można posłuchać muzyki ale również potańczyć i miło spędzić czas.

 

Copyrigcht © 2013 .